ГоловнаАдресиДодаткові послугиАкції Для власниківЮридична інформаціяПро насКонтакти Карта проїзду

Пропозиція власникам приміщення

Власникам приміщень: додатковий дохід від об`єкту нерухомості. 

Продаж аренди юридичних адресів дозволить підвищити ефективність експлуатації приміщень, які знаходяться у власності. 

Ми пропонуємо поєднати інснуючі можливості та значно збільшити доходи від аренди. Наша компанія спеціалізується на наданні адміністративно-секретарських послуг, починаючи з 2006 року.

На сьогодняшній день середня вартість юридичної адреси коливається від 2500грн до 4500грн в залежності від характеристик приміщення (ціна за рік). Варто зазначити, що на вартість адреси впливає: місцезнаходження, можливість надання за адресою робочого місця, відсутність адреси в списках масової реєстрації, можливість пролонгації договору та інше.

Для власників приміщень ми розробили декілька варіантів співпраці.

Варіант 1.

Доходи: сдача в аренду приміщення + відсоток (або фіксована сума) від кожного проданого договору аренди юридичної адреси.

Схема взаімодії.

Заключаєм два договора: аренди приміщення та договір співпраці (надання послуг).

Наша компанія продає договора аренди від власного імені. Всі взаємоідносини з клієнтами та контролюючими органами ми ведемо самостійно. Ви щомісяця отримуєте орендну плату та додатковий дохід від продажу аренди юридичної адреси. Контроль за проданими адресами забезпечить щоквартальна виписка з реєстра налогової інспекції про компанії, що зареєстровані за вашою адресою. Ми отримуєм офіційну інформацію з налогової інспекції. 

Варіант 2.

Доходи розподіляються у відсотковому свіввідношенні, наприклад 50 на 50 від кожного проданого договору аренди юридичної адреси.

Схема взаімодії.

Укладаєм договір про співробітництво (або на Ваш вибір). Договора з клієнтами укладаєм від імені Вашої компанії. Всі взаємовідносини з компаніями та контролюючими органами веде наша компанія. Контроль за проданими адресами Ви здійснюєте за кількістю укладених договорів та з реєстру налогової інспекції про компанії, що зареєстровані за Вашою адресою. Ми отримуєм офіційну інформацію з налогової інспекції. 

Варіант 3.

Ви користуєтесь нашим інформаційним майданчиком (ми займаємося просуванням) -  ми отримуємо комісійні від продажу аренди юридичної адреси. 

Схема взаємодії.

Ви самостійно ведете діяльність: укладаєте договора, ведете взаємовідносини з клієнтами та контролюючими органами. Зі свого боку ми займаємося просуванням в мережі Інтернет, надаємо Вам консультативну допомогу при виникненні кризових ситуацій (наприклад ускладнень, пов`язаних із взаємодією з контролюючими організацями і т.ін.)

Наші можливості:

Зверніться до нас та наш менеджер детальтно проконсультує Вас про всі можливі засоби співпраці

Наші контакти здесь

   
© 2014. ООО “Деловой центр”.
Все права защищены
Київ, вул. Січових стрільців 21, оф. 501
(067)239-27-40
(098)188-12-10
(067)596-52-07
e-mail: centre7@gmail.com
Разработка сайта - Exipilis