ГоловнаАдресиДодаткові послугиАкції Для власниківЮридична інформаціяПро насКонтакти Карта проїзду

Спеціальна пропозиція для підприємств із зони АТО

Шановні клієнти!

Перереєстрація підприємств із зони АТО - рішення, яке  наразі досить часто використовується, оскільки за строк існування компанії були встановлені певні контакти, створене ім'я та імідж компанії. Міністерство юстиції України видало наказ, який регулює проведення реєстраційних дій для ФОП та юридичних осіб, місцезнаходженням чи адресою реєстрації, яких є область проведення АТО.  

Перереєстрація підприємств із зони АТО проводиться державними реєстраторами тих територіальних органів, де планується розміщення підприємства.

Для проведення перереєстрації підприємств із зони АТО державномі реєстратору подають пакет документів, необхідних для зміни юридичної адреси.  

Якщо проводиться пререєстрація компанії із зони АТО, не можна одночасно проводити інші зміни, що не пов'язані зі зміною адреси.  Такі зміни можуть бути зроблені тільки після перереєстрації на нову адресу

Після перереєстрації, відомості про компанію передаються до органів фіскальної служби (податкової), Пенсійного фонду та статистики, де проводиться взяття на облік за новою адресою.

Якщо компанія була платником ПДВ або єдиного податку, потрібно додатково подавати до податкової заяву про  внесення змін до інформації про платника податку.  Аналогічним чином, за наявності ліцензій або дозволів, необхідно внести зміни до цих документів, звершувшись до органу, що їх видав.  

Після здійснення перереєстрації підприємства із зони АТО воно діє за новою адресою, без жодних обмежень.  Звітність, сплати податків і зборів здійснюється підприємствами в місцеві органи влади.

Наша компанія розробила механізм сприяння бізнесу зі сходу України - ми пропонуємо використати нашу юридичну адресу.  При замовленні будь-якої з наших адрес ми надамо знижку у 15% на повну вартість договору!

Для того щоб скористатись знижкою, достатньо при замовленні адреси, вказати, що Ви із зони АТО, і наш менеджер врахує її при підготовці договору.

   
© 2014. ООО “Деловой центр”.
Все права защищены
Київ, вул. Січових стрільців 21, оф. 501
(067)239-27-40
(098)188-12-10
(067)596-52-07
e-mail: centre7@gmail.com
Разработка сайта - Exipilis