ГоловнаАдресиДодаткові послугиАкції Для власниківЮридична інформаціяПро насКонтакти Карта проїзду

Про нас

ТОВ «Бюро адмінистративних та секретарських послуг «Діловий Центр» – спеціалізоване підприємство, яке надає послуги із розміщення керівних та виконавчих органів підприємств у різних районах м. Києва («юридична адреса»). Ми надаємо послуги як для новостворених, так і для працюючих підприємств.

Надання юридичних адрес – це наш профіль з 2006 року, і ми знаємо про юридичні адреси усе. Ми готові поділитися своїми знаннями і поможемо зробити із Вашого нежилого приміщення джерело високого і стабільного доходу - якісну юридичну адресу, яка буде мати високий попит і буде конкурентноздатна.

Для власників приміщень у нас разроблена спеціальна програма, яка  допоможе найефективніше налагодити роботу по максималізації прибутку із Вашого приміщення. Ми готові до взаємовигідного и довгострокового співробітництва із власниками будь-яких нежитлових приміщеннь по м. Києву. Гнучкий та індивідуальний підхід забезпечить можливість реалізації Вашої юридичної адреси під будь-якого клієнта.

Для Вашої зручності у нас разроблено  декілька варіантів договорів, із яких Ви можете вибрати той, який підійде саме Вам.

 

   
© 2014. ООО “Деловой центр”.
Все права защищены
Київ, вул. Січових стрільців 21, оф. 501
(067)239-27-40
(098)188-12-10
(067)596-52-07
e-mail: centre7@gmail.com
Разработка сайта - Exipilis